Ta kontakt

Finlands Företagarskydd

 

Vi hjälper företagare i alla personskyddsfrågor runt om i Finland! Ta kontakt, så reder vi tillsammans ut hur vi tryggar din affärsverksamhet.

Fyll i detta formulär vid frågor om försäkringsskydd, så tar vi kontakt så fort som möjligt.

Suomen Yrittäjäturva Oy
Arkadiankatu 4-6
00100 Helsingfors

Vårt team

Emma Siro
Verkställande direktör

emma.siro@yrittajaturva.fi
Tel 044 281 9904

Noora Kujala
Expert på personrisk, ombud
Nyland och huvudstadsregionen

noora.kujala@yrittajaturva.fi
Tel 050 556 1677

Esa Pellinen
Expert på personrisk, ombud
Birkaland

esa.pellinen@yrittajaturva.fi
Tel 044 210 0194

Hannes Ylikangas
Expert på personrisk, ombud

hannes.ylikangas@yrittajaturva.fi
Tel 040 626 1308

Esa Kallio
Expert på personrisk, ombud

esa.kallio@yrittajaturva.fi
Tel 0400 905 453

Jens Rask
Expert på personrisk, ombud

jens.rask@yrittajaturva.fi
Tel 044 238 2069

Pasi Lahti
Expert på personrisk, ombud
Östra Finland

pasi.lahti@yrittajaturva.fi
Tel 044 544 9986

Riku Liljeström
Expert på personrisk, ombud
Huvudstadsregionen

riku.liljestrom@yrittajaturva.fi 
Tel 040 023 1991

Lassi Peltola
Expert på personrisk, ombud
Västra Finland

lassi.peltola@yrittajaturva.fi
Tel 040 727 1363

Janne Niemi
Expert på personrisk, ombud

janne.niemi@yrittajaturva.fi
Tel 050 910 4855

Johnny Ojala
Expert på personrisk, ombud
Österbotten, Mellersta och Södra Österbotten

johnny.ojala@yrittajaturva.fi
Tel 050 594 7679

Mika Vauhkala
Expert på personrisk, ombud

mika.vauhkala@yrittajaturva.fi
Tel 0400 211 816

Antti Tuomaala
Expert på personrisk, ombud

antti.tuomaala@yrittajaturva.fi
Tel 045 662 0577

Henri Setälä
Expert på personrisk, ombud

henri.setala@yrittajaturva.fi
Tel 0400 480 116

Frans Rautalahti
Expert på personrisk, ombud

frans.rautalahti@yrittajaturva.fi
Tel 045 262 3507

Kirsi Knuutinen
Expert på personrisk, ombud

kirsi.knuutinen@yrittajaturva.fi
Tel 040 705 7139

Lasse Lindholm
Expert på personrisk, ombud

lasse.lindholm@yrittajaturva.fi
Tel 045 127 5651

Sami Eräkare
Expert på personrisk, ombud

sami.erakare@yrittajaturva.fi
Tel 040 553 3416

Teemu Hyrynkangas
Expert på personrisk, ombud

teemu.hyrynkangas@yrittajaturva.fi
Tel 050 307 8414

Tiina Kuivaniemi
Expert på personrisk, ombud

tiina.kuivaniemi@yrittajaturva.fi
Tel 040 501 1144

Ilkka Fali
Expert på personrisk, ombud

ilkka.fali@yrittajaturva.fi
Tel 050 593 0216

Ta kontakt
Finlands Företagarskydd

 

Vi är en modern expert med fullt fokus på att trygga företagaren och dennes företagsverksamhet.

I samarbete med Aktia och Veritas.

Läs mer om oss